Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS Černá

Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS (4)
  • Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS (4)
  • Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS (1)
  • Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS (2)
  • Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS (3)

Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS Selfie tyč s dálkovým ovládáním BlueTooth v rukojeti je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android 3.0 a vyšší a systém iOS 4.0 a vyšší. Selfie stativ… Více informací

 Skladem 1 ks
420
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Kód výrobku:
Z07-5B-CRN
Katalogové číslo:
Z07-5B-CRN
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS

Selfie tyč s dálkovým ovládáním BlueTooth v rukojeti je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android 3.0 a vyšší a systém iOS 4.0 a vyšší. Selfie stativ disponuje držákem, který pohodlně pojme mobilní telefon o velikosti 6 palců (vyzkoušeno s Prestigio 7600) s možností sejmutí držáku a namontování kompaktního fotoaparátu.

V rukojeti zabudované BlueTooth ovládání má funkci vypínání a zapínání ovládání, funkci Zoom a dálkovou spoušť závěrky fotoaparátu. V rukojeti najdete i zabudovaný konektor MINI USB pro nabíjení.

Selfie tyč je svými rozměry v roztaženém stavu 90cm ideální na společenké akce, na výlety atd. Délka ve složeném stavu 20cm, umožňuje Selfie stativ bezpečně uložit do kapsy, kabelky nebo baťůžku.

Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS (1) Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS (2) Selfie Bluetooth tyč stativ 90cm pro Android a iOS (3)