"PÁKA" Šokující zápas paží

Šokující zápas paží

Šokující zápas paží "PÁKA" obsahuje: 2x rukavice, 2x loketní chránič Pravidla: Soutěžící se posadí ke stolu, proti sobě. Rukavice uchyťte pomocí pásky přes hřbet ruky a lokty podložte loketními polštářky. Smyslem je přemoci… Více informací

 Skladem 2 ks
299
DPH:
21 %
ks
Kód výrobku:
051049
Katalogové číslo:
051049
EAN:
4260036051049
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Šokující zápas paží "PÁKA" obsahuje: 2x rukavice, 2x loketní chránič

Pravidla:

Soutěžící se posadí ke stolu, proti sobě. Rukavice uchyťte pomocí pásky přes hřbet ruky a lokty podložte loketními polštářky.

Smyslem je přemoci soupeře, aby se hřbet jeho ruky dotkl stolu (klasická páka), jen při tomto souboji dostane Váš soupeř šok do ruky, který vyvolá černé tlačítko, pokud zatlačíte jeho ruku do desky stolu.

Může zasahovat do elektrických přístrojů, jako jsou kardiostimulátory a další elektronická zdravotní zařízení. Nepoužívejte, jestliže trpíte epilepsií, srdečními chorobami nebo podobnými nebo souvisejícími nemocemi. Jedná se o novinku a není určena k použití jako hračka.

Informace o bateriích

Každá rukavice vyžaduje 3x baterie AG13. Tento výrobek je dodáván s demonstračními bateriemi. Pokud bude výrobek pracovat s těmito bateriemi, výrobce nemůže zaručit jeho délku života.

Výměna baterií

Odšroubujte přihrádku na baterie na zadní straně produktu. Po vyjmutí baterie jednoduše vyměňte a zajistěte, aby kladný terminál směřoval nahoru.