Kontakty

Internetový obchod www.svetkarnevalu.cz provozuje společnost

OHŇOSTROJE Krupička, s.r.o.

IMG_3245.jpg
 
Kamenná prodejna:  Ke Křížkám 166, 107 00 Praha 10 - Dubeč
 
OTEVÍRACÍ DOBA
PO - PÁ 9:00 - 18:00 h 
 
VZHLEDEM K VLÁDNÍM NAŘÍZENÍM JE PRODEJNA OTEVŘENA POUZE PRO VÝDEJ OBJEDNÁVEK !!!
 
2. 4. a 5. 4. 2021 je prodejna uzavřena

 

Tel.: +420 272 706 963 
 
Na této adrese se nachází centrální kamenná prodejna, která slouží také jako výdejní místo objednávek k osobnímu odběru. Můžete zde vybírat z velkého množství karnevalových kostýmů a masek pro děti i pro dospělé, včetně doplňků, které dovedou Vaši přeměnu v pohádkovou, historickou či strašidelnou bytost k dokonalosti:-) Vše co je na e-shopu uvedeno jako zboží skladem, máme ihned k dispozici v kamenné prodejně.

Mimo tento sortiment si u nás můžete prohlédnout či zakoupit i další produkty, např.: konfety, balónky, zábavní pyrotechniku a ohňostroje na různé druhy oslav. V nabídce máme také velký výběr volně prodejných zbraní VZDUCHOVKY, PLYNOVKY, FLOBERTKY, AIRSOFT, NOŽE, LED SVÍTILNY, OPTIKY a další příslušenství.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
 
V PRODEJNĚ AKCEPTUJEME KREDITNÍ KARTY
 
IMG_7051_(1).jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak se k nám dostanete autem:

Souřadnice pro GPS: 50°3'51"N, 14°35'42"E
 
Příjezd po Jižní spojce přes Běchovice

Jižní spojka, směr Mladá Boleslav. Sjezd na ulici Českobrodská, směr Kolín. Cca po 500 m odbočíte z Českobrodské na vedlejší ulici doprava (směr Dubeč). Pojedete touto silnicí mezi poli (ulice Do Říčan). Cca po 2 km budete mít po pravé straně prodejnu OHŇOSTROJE Krupička v Dubči.

Příjezd z D1 přes Uhříněves

Od dálnice D1 pojedete směrem od Průhonic na Uhříněves. V Uhříněvsi (na kruhovém objezdu) odbočíte doprava, směr Dubeč. Ulicí Bečovská (K Vilkám) přijedete do Dubče. Projedete po hlavní silnici (ulice K Vilkám-Starodubečská) téměř celou Dubeč.  Na konci ulice Starodubečská odbočíte doleva, směr Běchovice. Za zatáčkou (s dopravním zrcadlem) po levé straně uvidíte prodejnu OHŇOSTROJE Krupička.

Příjezd z centra přes Štěrboholy

Z centra Prahy pojedete po Černokostelecké (pokračování Vinohradské). Až přijedete do Štěrbohol. Velkou křižovatku přejedete rovně. Odbočíte do ulice Ústřední, směr Štěrboholy (po levé straně EUROPARK). Z ulice Ústřední po cca 1 km odbočíte doprava na Dubeč. Ulicí K Lesíku dojedete do Dubče. Projedete téměř celou Dubeč (ulicí V Křížkách).  Na konci ulice V Křížkách odbočíte doleva, směr Běchovice. Za zatáčkou (s dopravním zrcadlem) po levé straně uvidíte prodejnu OHŇOSTROJE Krupička.

Jak se k nám dostanete autobusem: Zde si můžete vyhledat vhodné autobusové spojení

Certifikovaný eshop APEK 

 

 

Jsme členem APEK

 


Kontaktní formulář